O mnie / O blogu

Ania ♥ 22 ♥ Poznań

Uwielbiam planować, kreować własną rzeczywistość na swój indywidualny sposób. Żyję po swojemu i uparcie dążę do wyznaczonych celów. Kocham wszystko, co piękne i tym się otaczam. Wiecznie zmieniam coś wokół siebie, dopracowuję, ozdabiam. Lubię kontrasty, bo najlepiej przyciągają się przeciwieństwa. 

Wykraczam za stereotyp blogerki miłośniczki i posiadaczki mruczącego kociska. Jestem całkowicie zaszczurzona, zakochana w ogonach i słodkich szczurzych mordkach. Lubię to, co wyjątkowe, rzadkie. Prowadzę hodowlę łysych świnek morskich - rasowych=rodowodowych. Obsesyjnie walczę o los pokrzywdzonych zwierząt, prowadzę dom tymczasowy. Dobro swoich pociech stawiam nad własne. 

Jestem szczęśliwa.

aLoveliness ♥ 2013 ♥ Beauty blog

Moja własna przestrzeń twórcza, która pomogła mi przebić się przez czasu szkolne. Później zmiażdżona przez dorosłe życie, zapomniana. Dziś budząca się ponownie by kreować nieco inny świat, z innymi aspektami, problemami i produktami. 


Maluję, całkiem amatorsko, całe życie uczę się swojej pasji. Dzielę się nią z Wami, opiniuję i oczekuję opinii. Uprawiam internetowy ekshibicjonizm, oprowadzając Was po mojej rzeczywistości. Lifestyle i tematyka zwierzęca stanowią dużą część mojego internetowego i realnego świata. Ukazuję moje alter ego w dążeniu do ciała idealnego. Tym wszystkim chcę się dzielić z Wami w tym nowym-starym miejscu. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz