czwartek, 10 września 2015

Stare po nowemu, porozmawiajmy o wszystkim
dziś


kiedyś

Długo zastanawiałam się o czym powinien być pierwszy post tutaj. Podchodziłam do niego kilka razy i dziś w końcu wiem, czym chciałabym się z Wami podzielić. Przeglądając stare zdjęcia, analizując blog sprzed lat, zastanawiałam się nad zmianami w poglądach, podejściu do blogowania i siebie samej.

Rozpoczynając przygodę z blogowaniem dałam wciągnąć się w wyścig o popularność, kolejne współprace, gonitwę za nowościami. Blog pisałam wyłącznie pod czytelników, dopraszając się ich (Waszej) uwagi. Dziś widzę w tym coś zabawnego, bo czy przypadkiem nie miał to być mój kącik? Oczywiście nie znaczy to, że blog piszę wyłącznie dla siebie - w takim wypadku pisałabym pamiętnik zamknięty miniaturową kłódeczką - oczywiście, chcę się z Wami dzielić tym, co dla mnie istotne czy też moimi opiniami. 

aLoveiness to miejsce, w którym znajdziecie informacje o tak modnym ostatnio 'byciu fit', pielęgnacji, makijażu ale także zdrowiu, moich planach. Chcę żebyście tutaj towarzyszyły mi w mojej drodze ku byciu super-mamą. Porozmawiajmy o rzeczach, o których się nie mówi. 

6 komentarzy:

 1. Widzę, że nie tylko ja miałam problem z gonitwą za współpracami - teraz na szczęście już mi to minęło :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że każdy początkujący ma parcie na współprace, a to za sprawą najpopularniejszych blogerek, które nas tym zarzucają.

   Usuń
 2. Tylko uśmiechu brak na buzi. Tak to jest z tym blogowaniem że można się zapędzić w kozi róg. Mam nadzieję, że starania szybko przyniosą efekt!
  www.puffa.pl

  OdpowiedzUsuń